Bank Spółdzielczy Biecz

Infolinia: 134438100
Zastrzeżenia kart, bankowości, reklamacje

Oferta pracy

Stanowisko: Prawnik
Lokalizacja: Biecz
Bank Spółdzielczy w Bieczu poszukuje prawnika do dołączenia do naszego zespołu.

Zakres obowiązków:

  • Doradztwo prawne w zakresie funkcjonowania banku spółdzielczego i realizowanych czynności bankowych;
  • Opracowywanie i weryfikacja dokumentacji prawnej (umowy, regulaminy, procedury);
  • Reprezentowanie banku przed sądami i organami administracji;
  • Ścisła współpraca z innymi działami banku w celu zapewnienia zgodności operacji z przepisami prawnymi;
  • Monitorowanie zmian w przepisach prawa oraz ich implementacja we wszystkich procesach
    i aspektach działalności banku.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe prawnicze;
  • Bardzo dobra znajomość przepisów prawa bankowego oraz cywilnego;
  • Zdolności analityczne i umiejętność pracy pod presją czasu;
  • Wysokie umiejętności organizacyjne i komunikacyjne
  • Doświadczenia na podobnym stanowisku w sektorze bankowym lub w firmie prawniczej będzie dodatkowym atutem;
  • Znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę;
  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia i umiejętności;
  • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji;
  • Pracę w zgranym i profesjonalnym zespole;

Jeśli spełniasz wymagane kryteria i chcesz dołączyć do naszego zespołu, prosimy o przesłanie swojego CV oraz listu motywacyjnego na adres: rekrutacja@bsbiecz.pl .

Termin nadsyłania aplikacji: 31 lipca 2024 r.

Klauzula informacyjna dla kandydatów do pracy