Centrala Banku
ul. Rynek 15, 38-340 Biecz

(13) 44-71-281
(13) 44-71-022

Zastrzeżenie kart płatniczych:
tel: 828 828 828, 801 321 456

Bezpieczeństwo
Szanowni Klienci!

W trosce o Państwa bezpieczeństwo podczas korzystania z usług bankowości elektronicznej oraz realizacji transakcji w Internecie zachęcamy do zapoznania się z poradami opracowanymi dla Państwa w celu profilaktyki, wykrywania i wczesnego zapobiegania wyłudzeniom, oszustwom internetowym oraz wszelkim działaniom przestępczym występującym w sieci Internet, wymierzonym w naszych Klientów.

Stosowanie się do zawartych tutaj porad pomoże Państwu lepiej zabezpieczyć swoje konta bankowe, komputery i urządzenia mobilne przed często spotykanymi w sieci zagrożeniami. Dowiecie się w jaki sposób można rozpoznać potencjalne zagrożenie w Internecie zanim dojdzie do jego materializacji oraz jak należy reagować na podejrzane zdarzenia.

Prosimy o zwrócenie szczególnej uwagi na zakładkę „Ostrzeżenia”, w której znajdziecie aktualne informacje o niedawno wykrytych, trwających w Polsce i na świecie działaniach przestępczych w Internecie, na które należy szczególnie uważać i być świadomym ich istnienia.

Ze swojej strony dokładamy wszelkich starań w zakresie odpowiedniego zabezpieczenia systemów bankowości elektronicznej- Państwa natomiast prosimy o ostrożność i odpowiedzialne korzystanie z urządzeń mających dostęp do Internetu.

 

Jeśli coś wzbudzi Państwa podejrzenia, prosimy o kontakt z Komórką IT:

telefonicznie   kom. 722 100 310  13/443 81 49

e-mailowo     alerty@bsbiecz.pl