Bank Spółdzielczy Biecz

Infolinia: 134438100
Zastrzeżenia kart, bankowości, reklamacje

Polityka prywatności

Bank Spółdzielczy w Bieczu, ma na uwadze dobro użytkowników, chroni ich dane osobowe oraz nie przekazuje danych osobowych użytkowników osobom trzecim.
Serwis internetowy Banku został zaprojektowany w taki sposób, aby podczas jego przeglądania, użytkownik nie był zmuszony do ujawniania swoich danych osobowych.
Serwis jest monitorowany przez system statystyk internetowych, który zbiera informacje o przeglądarce użytkownika, stronach z których nastąpiło przejście do serwisu Banku, oraz informacje o numerze IP użytkownika. Dane te są niezbędne do oszacowania ruchu w witrynie, oraz do optymalizacji serwisu Banku.
Logowanie użytkowników odbywa się na zewnętrznym serwerze. Do przesyłania danych osobowych zastosowany został protokół SSL (Secure Sockets Layer). Protokół ten gwarantuje bezpieczną transmisję danych do Banku. Zabezpieczenie to jest włączone, jeżeli pojawi się okno z informacją o przejściu do bezpiecznego trybu oglądania stron oraz u dołu okna przeglądarki pojawi się symbol klucza lub zamkniętej kłódki (w zależności od przeglądarki).
Serwis www.bsbiecz.pl może zawierać odnośniki do innych witryn naszych partnerów. Bank nie ponosi odpowiedzialności za zamieszczane tam informacje i stosowane praktyki dotyczące ochrony prywatności.